ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK VE FINANCÍCH / Všeobecní administrativní pracovníci

FirmaSMS finance, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda40 000 Kč až 70 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Telef. kontakt: po-pá 9-17 hod.

Upřesňující informace3) :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
apod.) Vybíráme nové kolegy do našeho rychle rostoucího týmu.
Pokud hledáte práci v krásném prostředí, ve které se můžete doopravdy posouvat a rozvíjet se, čtěte dál!
Jsme česká nezávislá akciová společnost SMS Finance, působící v celé České republice. Na trhu působíme od roku 2001 a v loňském roce jsme realizovali obrat přes půl miliardy korun. Poskytujeme služby převážně v oblasti privátních financí a při zavádění zaměstnaneckých benefitů.

Náplň práce:

o administrativa
o spolupráce s poskytovateli služeb (banky, pojišťovny, investiční společnosti atd...)
o pravidelné konzultace s klienty
o práce v terénu i kanceláři
o příprava podkladů pro obchodní jednání
o budování dlouholetých vztahů s klienty
o pravidelná účast na poradách i konzultacích
Co požadujeme:
o Maturitní vysvědčení
o Samostatnost
o Schopnost pracovat v dynamickém prostředí
o Výborná komunikace
o Spolehlivost a profesionalita
o Perfektní práce s počítačem
o Řidičský průkaz sk.B výhodou
o Čistý trestní rejstřík
o Časovou flexibilitu
Zásadní pro nás je Vaše ochota na sobě pracovat. Vše ostatní už Vás naučíme!
Co nabízíme:
o NÁSTUPNÍ BONUS AŽ 60.000,- Kč !!
o Nadstandartní ohodnocení
o Skvělý kolektiv a příjemné vedení
o Flexibilní pracovní doba
o Stabilní zázemí SMS Finance, a.s.
o Osobnostní rozvoj díky kvalitní manažerské práci
o Krásné a moderní pracovní prostory
o Příspěvek na mobilní telefon, notebook (za výsledky)
o Firemní tarif
o Multisport karta
o Teambuildingy a firemní akce
Pošlete životopis nebo nám jen napište pár vět o sobě, případně volejte, nebo se u nás po tel. dohodě zastavte :-)

Zaměstnanecké výhody:
Firemní tarif, příspěvky na mobil, notebook, automobil, Multisport karta a mnoho dalšího.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední všeobecné vzdělání s maturitou (gymnázium)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Pražákova 1008/69, Brno - Štýřice, 63900, Česko
mzda, plat (hrubý):40 000 Kč až 70 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:SMS finance, a.s., IČ: 25381512
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:20. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním